Dražba aukčních láhví Prazdroje spojená s dalšími akcemi přinesly Centru Paraple 3,6 milionu korun
15.12. 2020 - 09:09
Tradiční předvánoční dražba designových pivních láhví Pilsner Urquell, která byla letos propojena i s dalšími akcemi, vynesly Centru Paraple, které pomáhá lidem s poškozením míchy, celkem 3 559 734 korun. Už devátý ročník dražby deseti aukčních láhví probíhal letos na Mall TV...
Celý článek:
Klíčová slova: