Dražba aukčních láhví Prazdroje spojená s dalšími akcemi přinesly Centru Paraple 3,6 milionu korun

Tradiční předvánoční dražba designových pivních láhví Pilsner Urquell, která byla letos propojena i s dalšími akcemi, vynesly Centru Paraple, které pomáhá lidem s poškozením míchy, celkem 3 559 734 korun.   Už devátý ročník dražby deseti aukčních láhví probíhal letos na Mall TV...

Klíčová slova: