Exhibice pro Vorase! Hattricky Tlustého s Beránkem, hvězdy bavily

Zápas hvězd přilákal do Prahy přes 12 tisíc diváků, které bavil díky povedeným akcím na ledě i zábavnému programu. Atmosféru publika si zase musely užít hokejové hvězdy...
Poprvé se goal-song Bostonu rozezněl po pěti minutách zásluhou Beránka. Za chvíli Pavelec inkasoval podruhé, když v situaci jeden na jednoho získal prostor Pastrňák a zavěsil pod víko. To Jiří Tlustý po střele Čajánka doslova dotlačil puk i s kamarádem Neuvirthem za brankovou čáru.
V polovině první třetiny Beránek z úniku vyslal ostrou ránu pod pravé víko – 3:1! Krásný gól pod ruku si ale zanedlouho na druhé straně připsal Martin Nečas z přečíslení 2 na 1. Ze stejné situace před koncem první třetiny vyrovnal Tlustý, dobré postavení u branky pak zužitkoval Voženílek.
Příspěvek sdílený Hockey Games (@hockey_games_24)
Zápas zpestřil také Karlos Vémola, který Kundrátkovi s Kempným předal boxerské rukavice. A během další komerční přestávky se vzpomínalo na mistry světa Rachůnka, Marka a Vašíčka. "Kdo neskáče – není Čech!" znělo za chvíli O2 arénou. Diváci zvládli i popřát Pavelcovi k narozeninám… Nečasovi pak v oslabení spin-o-rama nevyšla a Plekanec na přesilovce trefil tyč. "Nečekal jsem, že se bude hrát tak naplno," usmíval se Voráček po přestávce.
"Nečekal jsem, že se bude hrát tak naplno."
Jakub Voráček
Po výměně brankářů přidal tým Vorase hned tři góly – trefili se Rutta, Kubalík i Tlustý, který zkompletoval hattrick. To se díky trestnému střílení povedlo i Beránkovi. Kacetlovo kouzlo v O2 aréně pak ze hry odčaroval i Pastrňák přesným volejem po nabídce Židlického.
Jenže další trestná střílení Flek ani Pasta neproměnili, v power-play navíc Červenka i Pastrňák trefili tyč. Do prázdné zakončil Kubalík, tak vyhrál tým mistra světa z roku 2010 rozdílem 8:5. Víc než o skóre šlo ale o smysl celé akce – výtěžek poputuje na konto Nadace Jakuba Voráčka ( Kluk Puk ), která pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou. ...